آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu - وان سرور آکـادمی
آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu
آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu

آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu

Postman یک پلتفرم توسعه API است که به شما کمک می کند تا API های خود را در هر مرحله از توسعه ، از طراحی و آزمایش ، تا انتشار اسناد و نظارت های API مدیریت کنید. Postman به عنوان افزونه مرورگر Chrome شروع به کار کرد و به سرعت یکی از ابزارهای کاربردی API که توسط توسعه دهندگان در سراسر جهان استفاده می شود ، به سرعت تبدیل شد. Postman به عنوان یک برنامه (ساخته شده بر روی Electron) برای همه سیستم عاملهای اصلی از جمله macOS ، Linux و Windows در دسترس است. در این مقاله آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu را به شما آموزش داده ایم.

آموزش نصب Postman

ساده ترین راه نصب Postman در Ubuntu 18.04 با استفاده از سیستم پکیجینگ snappy است. Snaps بسته های نرم افزاری مخصوص به خود است که شامل تمام وابستگی های باینری است که برای اجرای برنامه مورد نیاز است. بسته های اسنپ را می توان از طریق خط فرمان یا از طریق برنامه نرم افزار اوبونتو نصب کرد.

بسته Postman snap توسط توسعه دهندگان Postman توزیع و نگهداری می شود.

برای نصب Postman snap ، ترمینال خود را باز کنید ( Ctrl+Alt+T) و دستور زیر را به عنوان کاربر با امتیازات sudo اجرا کنید :

sudo snap install postman

بسته به سرعت اتصال شما ، بارگیری ممکن است مدتی طول بکشد. با موفقیت ، خروجی زیر نمایش داده می شود:

postman 7.30.1 from Postman, Inc. (postman-inc✓) installed

به روزرسانی و امن سازی بسته های اسنپ آسان است. هر زمان که نسخه جدیدی منتشر شد ، بسته Postman به صورت خودکار در پس زمینه به روز می شود.

از طرف دیگر می توانید Postman را با استفاده از مرکز نرم افزار اوبونتو نصب کنید. به سادگی Postman را جستجو کنید و روی نصب کلیک کنید.

یک راز بزرگ درمورد 90 % هاستینگ های ایرانی، اورسل کردن بیش از حد است که باعث افت کیفیت سرورها میشود.

وان سرور با ارائه دسترسی های مختلف این امکان را به شما خواهد داد که تمامی منابع سرورتان را مدیریت و بررسی کنید و همچنین با ارائه گارانتی 100% برگشت وجه ریسک خرید شما را به %0 کاهش میدهد.

برای خرید سرور مجازی با گارانتی 100% بازگشت وجه کلیک کنید.

استفاده از Postman

در نوار Activities search عبارت “Postman” را تایپ کرده و بر روی آیکون کلیک کنید تا برنامه راه اندازی شود.

هنگامی که برای اولین بار Postman را شروع می کنید ، پنجره ای مانند زیر ظاهر می شود که از شما می خواهد وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید:

آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu

ایجاد یک حساب کاربری به شما امکان می دهد تا کارهای خود را در محیط های کاری سازماندهی کنید ، نسخه پشتیبان تهیه کنید و داده های خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید. اگر نمی خواهید وارد شوید ، روی “Skip signing” کلیک کنید و مستقیماً به برنامه بروید.

برای نشان دادن نحوه کار Postman ، یک درخواست Get ساده را به online REST API ارسال خواهیم کردو یک پاسخ JSON حاوی لیست کاربران دریافت می کنیم.

یک برگه جدید را باز کنید ، https://jsonplaceholder.typicode.com/usersوارد کنید، نوع درخواست را GET بگذارید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در صورت موفقیت ، پاسخ یک JSON object را که شامل تعداد کاربران است ، برمی گرداند.

آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu

نتیجه

ما به شما آموزش نصب Postman در اوبونتو 20.04 Ubuntu را توضیح دادیم. اکنون می توانید ابزار جدید API خود را کشف کرده و شروع به کار روی پروژه های خود کنید. برای دیدن آموزش های این نرم افزار به مرکز آموزش postman مراجعه فرماید.

لطفا جهت بهبهود کیفیت آموزش های ارسالی، نظرات خود را از طریق کامنت و درج ستاره ارسال کنید

5/5 - (2108 امتیاز)