ربات مدیریتی پشتیبانی وان سرور راه اندازی شد - وان سرور آکـادمی
ربات تلگرامی وان سرور
ربات برای مدیریت صورتحساب و تیکت

ربات مدیریتی پشتیبانی وان سرور راه اندازی شد

ربات تلگرام ناحیه کاربری وان سرور

ربات تلگرام ناحیه کاربری وان سرور

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

خدمتی نوین دیگر در راستای هدف مشتری مداری برای شما کاربران گرامی انجام شد.

در راستای هدف مشتری مداری و راحتی شما عزیزان ربات مدیریتی ، پشتیبانی وان سرور راه اندازی شد. شما عزیزان میتوانستید از طریق کامپیوتر و مرورگر موبایل خود سرویس ها و فاکتور های خود را مدیریت کنید ولی این بار به راحتی میتوانید از طریق ربات تلگرام وان سرور، سرورهای خود را مدیریت کنید، تیکت های فعال خود را مشاهده کنید ، فاکتور های خود را مشاهده کنید و سرویسهای خود را مدیریت کنید. همچنین از اطلاع رسانی های پاسخ تیکت، صورتحساب جدید و جدیدترین اطلاع رسانی ها باخبر شوید.

برای استفاده از این ربات مراحل زیر را انجام دهید:ابتدا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” one3erver_bot@” را سرچ کنید.

ربات تلگرامی وان سرور

سپس بر روی دکمه start کلیک کنید و پس از پاسخ ربات همانند تصویر زیر بر روی دکمه شیشه ای ورود به پنل کاربری کلیک کنید تا وارد ناحیه کاربریتون در وان سرور بشید.   

فعال سازی ربات

اگر مشخصات را درست وارد کرده باشید پیامی از طرف ربات مبنی بر فعال سازی حساب کاربری شما ارسال میشود. بعد از مشاهده پیغام ربات شما فعال شده و با انتخاب گزینه مشخص شده میتوانید از امکانات ربات استفاده کنید.
همچنین هر زمانی که نیاز به تغییر اتصال تلگرام یا غیرفعال سازی آن داشتید میتوانید از ناحیه کاربری اقدام کنید.
برای راحتی شما عزیزان ویدیوی آموزشی هم برای نحوه فعالسازی ربات مدیریتی پشتیبانی وان سرور به پنل کاربری آماده کردیم که میتوانید مشاهده کنید.
در صورتی که با فعال سازی این سرویس در پنل کاربریتان مشکل دارید یا سوالی دارید میتوانید از ناحیه کاربریتان اقدام به ارسال تیکت به بخش پشتیبانی کنید تا همکاران سریعا بررسی کنن.


رسالت ما کمک به رشد و پیشرفت کسب و کار شماست

5/5 - (10 امتیاز)